Zirkon - certyfikaty obrączek

Oryginalne złote obrączki wyprodukowane przez firmę ZIRKON posiadają zestaw cech gwarantujących autentyczność i bezpieczeństwo zakupu.

Cechy gwarantujące oryginalność naszych produktów

Imiennik


Indywidualny znak złotniczy sygnujący wyroby firmy ZIRKON - wytłoczony w postaci stempla po wewnętrznej stronie każdej obrączki.

Cecha probiercza

Znacznik próby złota, określa zawartość czystego pierwiastka w stopie.
Zwany jest również cechą probierczą.
Produkty naszej firmy są cechowane przez Okręgowy Urząd Probierczy poniższymi cechami:

Dla złota o próbie 585:

Dla złota o próbie 333:

Cecha dodatkowa na wyrobach wykonanych z kilku kolorów złota:

Certyfikat autentyczności

W trosce o dobro klientów, aby potwierdzić autentyczność wyrobów od dnia 15 lipca 2012 r. wprowadziliśmy Certyfikat Autentyczności. Jest to dokument gwarantujący najwyższą jakość wykonania obrączek.

Certyfikat wydawany jest przez sprzedawcę w momencie zakupu obrączek. Stanowi on integralną część zakupu i prosimy poprosić o niego sprzedawcę podczas odbioru obrączek.

Na rewersie certyfikatu znajduje się unikatowy numer oraz kod kreskowy, zawierający informacje konieczne do odtworzenia obrączek w przypadku zagubienia lub uszkodzenia. W przypadku zaistnienia takiej potrzeby, należy nawiązać kontakt z salonem współpracującym, w którym został dokonany zakup. Aby uprościć procedurę odwzorowania obrączek proszę okazać sprzedawcy certyfikat.

W razie obawy o autentyczność wydanego Certyfikatu, można zweryfikować jego wiarygodność kontaktując się z naszą firmą telefonicznie lub korzystając z specjalnie przygotowanego do tego celu formularza.

Tylko zestaw wszystkich opisanych wyżej cech gwarantuje oryginalność produktów firmy ZIRKON.

  © 2017 zirkonobraczki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.